DIY – wyjście od pasji do naszego prowadzenia firmy.

Od jakiegoś czasu dużą wziętością radują się każde twory typu hand made. Poczynając od małych ozdób, biżuterii, a kończąc na robieniu osłon albo ubrań. Czy nie fajnie jest się pochwalić znajomym, iż na przykład ta piękna komoda pozostała właśnie przez nas upiększona? Czy że bombowa sukienka w której tańcowałam na imieninach u Kryśki to też własne dzieło? Oczywiście, że serdecznie… a nawet, nawet ogromnie kiedy ludzie z niedowierzaniem i całą pochwałą rozwodzą się nad perfekcją swojego dzieła.

materiały tkaniny

I tutaj rodzi się nieraz wątpliwość: „Czy jeśli tak przyzwoicie nam leci w tym co wykonujemy i podoba się to pozostałym, to czy nie zadecydować się na to tak aby nasze hobby przerodziło się w dość dochodowy rodzaj na zarobek?”. Jasne, iż pożądane byłoby spróbować. Nikt nie mówi tutaj wszak o tym, iżby od początku rozpocząć masową produkcję. Ale powolutku kolekcjonować zamówienia od kolegów, następnie od ich przyjaciół itd. W żadnym wypadku nie ciskajmy się na wejściu na głębokie wody, bo zwyczajnie możemy się zrazić bądź nie damy rady wyrobić się z robotą.

No w porządku, ale jak już podjęliśmy decyzję o wszczęciu firmy, to pasowałoby się wynaleźć stosownych dostawców, jacy będą zdołały umożliwić nam najlepszej postaci materiały tkaniny a także inne materiały do szycia. Zakładamy, iż machina którą teraz dysponujemy wypełni swoje zadanie w podstawowej fazie, więc w tym momencie 1 sumpt skromniej. O ile chodzi o super sklepy zaopatrujące w materiały do szycia to powinniśmy ich poszukiwać w okolicy albo w necie.